ALTUS DERIN DONDURUCU CEKMECELI AL809 | Derin Dondurucular | ayturcentercomtr

ALTUS DERIN DONDURUCU CEKMECELI AL809

Stok Kodu:  46831
5.150,00 TL
4.300,00 TL (KDV Dahil)
17%
4.300,00 TL
4.300,00 TL
X
1 Taksit
4.900,00 TL
245,00 TL
X
20 Taksit
ad.
Sepete Ekle
Altus AL 809 A+ ENF Derin Dondurucu

 

Dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde sağlamak isteyenlerin markası Altus, AL 809 derin dondurucularıyla sofraların tazeliğini hep sıcacık tutuyor. A+ enerji sınıfı Nofrost dondurucular çekmeceli olup dikey olarak kullanılıyor ve böylece az yer kaplayarak çok iş görüyor. Farklı bölmeleriyle aynı zamanda yiyeceklerin türlerine göre ayrı ayrı yerleştirilmesine olanak sağlayan dondurucular, besinlerin kokularını da birbirine karıştırmamış oluyor.

Derin Dondurucularda Altus Teknolojisi

- Altus AL 809 ENF derin dondurucular no-frost dondurucu özelliğine sahip olup dolap içinde nem ve kar oluşumunun önüne geçiyor, yiyeceklerin yapışıp donmasını önlüyor.

-A+ enerji sınıfında yer alarak maksimum enerji verimliliği sağlıyor.

-Çekmeceleri, birbirinden farklı besin çeşitlerini sınıflandırarak yerleştirmeye imkan sağlıyor.

-Günlük 16 kg dondurma kapasitesiyle kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

-Beyaz rengi ve az yer kaplayan yapısıyla mutfaklarda ergonomiklik öne çıkıyor.

Altus AL 809 ENF Derin Donduruculara Yakın Mercek

  • Enerji sınıfı: A+ 
  • No frost dondurucu özelliği: Var
  • Dondurucu türü: Çekmece tipi
  • Günlük dondurma kapasitesi (kg): 16 
  • Toplam hacim (lt): 312
  • Ürün Boyutları (Y ‌x G ‌x D): 185 cm x 59 cm x 73 cm
  • Yıllık enerji tüketimi (kWh): 326
  • Ses seviyesi (dB): 42

 

Altus Derin Dondurucularla Az Yer Çok İş

Altus AL 809 A+ ENF derin dondurucular mutfaklarını aynı zamanda bir taze besin deposu olarak kullanmak isteyenlerin tercihi oluyor. Yıl boyunca taze besin tüketmek ve aradığını her an elinin altında bulmak isteyen lezzet düşkünleri için Altus çekmeceli derin dondurucular çok iş yapıyor. Sekiz farklı bölmesiyle sebzelerden ete, kurutulmuş gıdalardan turşulara, reçellere, akla gelebilecek her çeşit ürünü konforlu bir şekilde muhafaza eden dondurucular farklı yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önlemiş oluyor. No frost özelliğiyle buzlanmanın da önüne geçen dondurucular sürekli havadar kalıyor.  

Altus No Frostlar ile Dondururken Tasarruf Edin

Altus AL 809 ENF A+ derin dondurucular A+ enerji sınıf özellikleriyle çalıştıkları süre boyunca aynı zamanda tasarrufa da katkı sağlıyorlar. Birbirinden farklı onlarca gıdayı maksimum performansla soğutan dolapların No frost teknolojisi, buzları temizlemek için sarf edilecek olan enerjinin de tasarruf edilmesini, gıdaların daha homojen ve hızlı soğutulmasını sağlıyor. Yiyeceklerin şekillerinin bozulmasını, birbirine yapışmasını önleyen, sofralara her mevsim tazelik getiren dolaplar yıllık 326 kWh enerji tüketiyor. 312 litre derinliğe sahip olan Altus derin dondurucular dikey kullanım şekilleriyle az yer kaplayarak mutfaktaki alandan da tasarruf edilmesine de izin veriyor. Altus derin dondurucular, meyve ve sebzeleri mevsimi dışında yemek, et, balık mevsiminde indirimlerden de yararlanıp bolca depo etmek, acil durumlarda dolaptaki hazır gıdaları çıkarıp ısıtarak sofraya koyabilmek, yenmeyen besinleri tekrar yenmek üzere kaldırmak gibi onlarca amaç için mutfakların bir numarası.

Geçmişten Günümüze Altus

1998 yılından beri dayanıklı tüketim sektörünün güçlü markalarından olan Altus; Türkiye, Romanya, Rusya olmak üzere toplam 11 üretim tesisi ve 25.000 çalışanı ile Türkiye’nin en güçlü beyaz eşya üreticilerinden Arçelik A.Ş’nin markalarından biridir. Küçük ev aletleri, ankastre cihazlar, su ısıtıcıları, klimalar, elektrikli süpürgelerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’de 4000’den fazla satış noktasında hizmet veriyor.

 

Zahmetsiz Bir Dondurma Deneyimi

Altus AL 809 ENF A+ No frost derin dondurucular çekmeceli ve dikey olarak kullanılıyor, beyaz renkleriyle mutfaklara kolayca uyum sağlıyor. 42 dB’lik ses seviyesiyle soğutma işlemini size ilan etmeden gerçekleştiriyor. Pratik bir kullanım deneyimi sunan çekmeceleri dolap içinde bir düzen kurmayı kolaylaştırırken mutfak işlerini hızlıca toparlayıp zamandan kazanmaya yardımcı oluyor.  

 

 


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 
Enerji Sınıfı: A+
Brüt Hacim: 312 Lt
Ürün Tipi: Tek Kapılı
Ürün Rengi: Beyaz
 
 
Derinlik (cm) 73
Dondurucu Özelliği No Frost
Dondurucu Tipi Çekmeceli
Enerji Sınıfı A+
Genişlik (cm) 59.5
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg) 16
Kullanım Şekli Dikey
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 42
Toplam Net Hacim (lt) 312
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 326
Yükseklik (cm) 185
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor