SUNNY FLORA KETTLE | Su Isıtıcılar - Kettle | ayturcentercomtr

SUNNY FLORA KETTLE

Stok Kodu:  46785
129,00 TL (KDV Dahil)
129,00 TL
129,00 TL
X
1 Taksit
ad.
Sepete Ekle

Ürün Detayları

Sunny SN5KTL38 Flora 1700 ML Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı KettleÇelik Tasarım

Toksit madde yaymaz. Paslanmaz çelik gövdesi AISI 304 kalite güvenliğine sahiptir. İnsan sağlığı açısından oldukça büyük bir öneme sahip olan toksit maddeyi yaymaz. Paslanmaz çelik tasarımı oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.


Otomatik Kapak Yapısı

90 dereceye kadar açılan kullanışlı kapak özelliğine sahiptir. Tek elle açılan tasarımıyla öne çıkan Çelik su ısıtıcı suyu 90 derece ye kadar ısıtır. Su doldurma ve yıkama işlemleri son derece pratik bir şekilde yapılır.


Hızlı Kaynatma Kapasitesi

1500 ml su kapasitesine sahiptir. 220 V gerilimiyle çalışırken, tam dolu hazne 5 dakika gibi kısa bir sürede kaynama avantajı sağlar. Pratik kullanımının yanı sıra yüksek ısıtma hacmi ile son derece kullanışlıdır.


Uzun Süre Sıcak Tutan Fermantasyon Özelliği

İç ve dış kat arasında yer alan boş yalıt katmanı sayesinde suyu daha geç soğutarak içindeki suyu uzun süre sıcak tutar. Sıcak su ihtiyacınız için suyu defalarca kaynatmanıza gerek kalmaz. Tek seferde sıcak su gereksiniminizi karşılayarak, sıcak sudan uzun süre faydalanabilirsiniz.


Kaynamayı Kapatan Güvenlik Sitemi

Su kaynatıldıktan sonra otomatik olarak durur. Cihazın boş yere çalışmasını önleyerek elektrik tasarrufu sağalar. Elektrik arızalarının önüne geçerek cihazı güvenle kullanma avantajı sağlarsınız.


Kablosuz Su Isıtıcısı Keyfi

Cihazı iki elle kavradıktan sonra tabandan ayrılabileceğiniz su ısıtıcı gövdesi, su ısıtıcısının çalışma alanını genişletmiş olur. Kablosuz kullanıp mutfağın en dar bölgesinden istifade ederek alandan tasarruf edebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor